+370 655 59980

Spalvų karčiama – džiaugsmas akyse!

Sveiki Marijampolės gyventojai ir svečiai! Norime pasidalinti su jumis svarbia informacija apie mūsų veiklą. Dažasvydis Marijampolėje kviečia jus į unikalų ir spalvingą pasaulį, kuris papildys jūsų kasdienybę šviesomis, spalvomis bei kūrybiškumu.

Mūsų tikslas yra suteikti jums galimybę pažvelgti į pasaulį kitu kampu – dažasvydžio kampu. Suprantame, jog dažnai kasdienybė gali būti monotoniška ir grižtama rutina. Tačiau įkvėpimas ir kūrybinė energija gali pakeisti visa tai! Dažasvydis Marijampolėje prisideda prie jūsų unikalaus gyvenimo, suteikdamas spalvų ir šviežumo dozę.

Užsiprenumeruokite mūsų paslaugas ir atraskite džiaugsmo spalvas

Mūsų paslaugų spektras yra išties platus. Nuo profesionalių tapybos pamokų, kurių metu galėsite sužinoti daugybę įdomių technikų, iki specialių dažų pasirinkimo ir derinimo konsultacijų, mes pasiruošę padėti jums realizuoti savo kūrybinius siekius.

Be to, galite užsukti į mūsų menininkų galeriją, kurioje galėsite pasigrožėti nuostabiais kūriniais bei įsigyti kolekciją savo namams ar dovanai artimui žmogui. Nuo realistinės piešimo iki modernaus abstrakcijos – kiekvienas menininkas sukūrė unikalią ir netikėtą spalvų gamą.

Organizuokite neįprastą vakarėlį!

Ar jums trūksta idėjų, kaip praleisti laisvalaikį su draugais ar šeima? Organizuokite neįprastą vakarėlį mūsų darbo studijoje! Mes sudarysime jums patrauklią programą, kurioje dalyvausite kūrybiniuose užsiėmimuose su mūsų menininkais ir atliksite savo asmeninį kūrinį.

Tai puiki galimybė pasijusti kaip tikras menininkas ir kartu leisti laiką su artimaisiais. Nuo dažų perliukų iki drobės pagrindų, galėsite išmėginti save įvairiose tapybos technikose ir sukurti nuostabų kūrinį, kuris primins šį ypatingą vakarą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *